До уваги абітурієнтів, які ще не подали документів для прийому на навчання!

17.08.2017 | 15:46

Дорогі абітурієнти Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка!

Повідомляємо Вам, що рішенням Приймальної комісії коледжу оголошено додатковий набір вступників до Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодшого спеціаліста» за спеціальністю 081 «Право», який триватиме з 22 до 29 серпня 2017 року.

До 29 серпня 2017 року Ви маєте можливість подати заяву для вступу на денну або заочну форми навчання за кошти фізичних або юридичних осіб.

Прийом документів здійснюється виключно у паперовій формі, за Вашої особистої участі, в 111 аудиторії (перший поверх) головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка за адресою: м. Львів, вул. Університетська, 1.

Для подання заяви на навчання абітурієнтові необхідно мати із собою:

• копію атестата про повну загальну середню освіту та додатка до нього;
  • сертифікати ЗНО з двох предметів, а саме: перший – українська мова і література (обов’язково), другий – історія України або математика або іноземна мова (один із трьох на вибір вступника);
  • документ, що посвідчує особу;
  • військовий квиток або посвідчення про приписку (для військовозобов’язаних);
  • документ, який підтверджує право на вступ за особливими умовами (за його наявності).
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3х4.

Прийом оригіналів документів розпочнеться з 22 серпня 2017 року і триватиме для вступників на денну та заочну форми навчання до 29 серпня 2017 року.