Циклова (предметна) комісія з гуманітарних та соціально-економічних дисциплін

  • Про відділення
  • Співробітники
  • Навчальні курси
  • Викладацький розклад
  • Методичні матеріали
  • Новини

Співробітники

професор, доктор наукЯРЕМКО Зеновій Михайловичпрофесор, доктор наук
доцент, кандидат наукКУХАР Валентина Миколаївнадоцент, кандидат наук
доцент, кандидат наукСТАСИШИН Андрій Васильовичдоцент, кандидат наук
викладачБЕНЦАК Любов Іванівнавикладач
викладачКУПЕЦЬКА Олена Ігорівнавикладач
викладачЛИСАК Надія Василівнавикладач
викладачМЕДВІДЬ Василь Осиповичвикладач
викладачМОЖАРОВСЬКИЙ Юрій Андрійовичвикладач
викладачРЕВАК Надія Григорівнавикладач
викладач (сумісник)СЕНИК Віталій Анатолійовичвикладач (сумісник)
викладачСОРОКА Галина Михайлівнавикладач
викладачТУВАКОВ Араз Миколайовичвикладач
викладач, кандидат наукФЕДИК Сергій Євгеновичвикладач, кандидат наук
викладачЯРЕМКО Лілія Миколаївнавикладач

Викладацький розкладМетодичні матеріали

Програми навчальних  дисциплін

Тести і питання  контрольних робіт

Плани  практичних,семінарських занять та лабораторних робіт

Самостійна робота

Студенти Правничого коледжу долучились до студентського маршу, присвяченому Дню Гідності та Свободи!

21.11.2019 | 19:50

Сьогодні студенти Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка відвідали заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи і шостої річниці початку Революції Гідності,які відбулися на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку та Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні у м. Львові. У серці міста зібралися очільники області та міста, молодь та громадськість,щоб згадати,як розпочинався Євромайдан, як студентська молодь вийшла на мирні протести майже на всіх площах країни. Також присутні згадали та віддали шану усім загиблим на Майдані, усім хто пожертвували...

Читати »

День Гідності та Свободи

20.11.2019 | 17:16

21 листопада 2019 року о 15:00  на площі біля пам’ятника Тараса Шевченка(пр.Свободи,м.Львів)  відбудуться урочистості з  нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.
Запрошуємо до участі!

Читати »

Cтуденти І курсу Правничого коледжу ЛНУ відвідали одну з найдавніших бібліотек України – Наукову бібліотеку Львівського національного університету імені Івана Франка.

18.11.2019 | 12:12

14листопада 2019 р. студенти І курсу Правничого коледжу ЛНУ імені Івана Франка відвідали одну з найдавніших бібліотек України – Наукову бібліотеку Львівського національного університету імені Івана Франка. Студентів провели усіма користувацькими залами та книгосховищем бібліотеки, ознайомили з правилами роботи бібліотеки, її фондами, каталогами та інформаційними ресурсами.
Ще одні двері нашого славного Університету відчинились для наших студентів.

Читати »

Студенти Правничого коледжу провели лекцію з Кримінального права України для учнів шкіл міста Яворова

11.11.2019 | 16:33

Незнання закону не звільняє від юридичної відповідальності.Саме цей вислів став основою для проведення лекцій студентами, разом із викладачем Кримінального права, учням шкіл міста Яворова 7-11 класів.
Основним завданням таких зустрічей було донести учням, що саме вони будуть нести відповідальність за вчинені ними протиправні діяння, а саме розповісти про злочини, відповідальність за які наступає з 14 років.
В ході даної зустрічі студенти могли зробити висновок, що хоч викладачем/вчителем бути і не так легко, як здається зі сторони учнів/студентів,Однак, це цікавий та безцінний досвід,що...

Читати »

Студенти Правничого коледжу взяли участь у VIII міжвузівській науковій англомовній студентській конференції на тему: “Crisis. Action. Solutions. / Криза. Дія. Рішення.”

07.11.2019 | 11:24

31 жовтня 2019 року на базі Львівського торговельно-економічного університету відбулась VIII міжвузівська наукова англомовна студентська конференція на тему: …“Crisis. Action. Solutions. / Криза. Дія. Рішення.” У конференції взяли участь студенти різних навчальних закладів, а зокрема: Правничого коледжу, Львівського Торговельно-економічного університету, Львівського національного університету імені Івана Франка (юридичного та філософського факультетів), Національного лісотехнічного університету.

З доповідями виступило 16 студентів. Такі студенти Правничого коледжу, як Глова Анна, Пиняга Юлія та Гудим Валерія підготували доповіді та презентації разом із викладачем Сорокою Галиною. У...

Читати »