Cтуденти Правничого коледжу відвідали Форум кар’єри та Ярмарок вакансій

31.03.2017 | 12:54

30 березня 2017 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулися Форум кар’єри та Ярмарок вакансій, які відвідали студенти Правничого коледжу.
Про перспективи майбутнього працевлаштування розповіли представники міжнародної аудиторсько-консалтингової компанії «Nexia DK», сервісного центру міжнародної компанії «Nestle Business Service Lviv», глобальної ІТ-компанії з українським корінням «SoftServe», підприємства з іноземними інвестиціями «BritishAmericanTobacco», глобального розробника інформаційних систем «Comarch» та міжнародної телекомунікаційної компанії «Vodafone». Провідні компанії презентували програми стажувань та практик, як один із найкращих способів здобуття практичного досвіду .Керівник Відділу сприяння працевлаштуванню студентів та випускників Університету Ірина Сновидович зазначила, що основною метою проведення заходу є сприяння професійному становленню та посилення практичної складової підготовки студентів.