Cтуденти Правничого коледжу побували на зустрічі з послами країн Вишеградської четвірки

03.10.2017 | 10:49

2 жовтня 2017 року Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень, Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Юрай Сівачек, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло і Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула відвідали Львівський національний університет імені Івана Франка та провели зустріч , до якої долучились студенти Правничого коледжу.
Під час зустрічі із послами Ректор Університету Володимир Мельник висловив вдячність за те, що країни Вишеградської четвірки активно співпрацюють з Україною, а наукові установи цих країн допомагають розвивати освітні та наукові ініціативи Львівського національного університету імені Івана Франка.
Звертаючись до студентів у Дзеркальній залі Університету, дипломати акцентували увагу на тому, що Угорщина, Польща, Чехія та Словаччина були і залишатимуться надійними друзями і партнерами України.
Відповідаючи на питання студентів, представники країн Вишеградської четвірки зазначили, що для Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини надзвичайно важливо бачити Україну сильною державою. Проте, висловили переконання, що розвиток й інтеграція України у ЄС залежить від самих українців.