Cтуденти Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка долучилися до урочистої ходи до Дня героїв

31.05.2018 | 14:32

У Львові відбулася урочиста хода до Дня героїв до якої долучилися студенти Правничого коледжу Львівського національного Університету імені Івана Франка.

Учасники масштабної акції пройшли вулицями Львова від пам’ятника Степану Бандері до проспекту Свободи.
За маршрутом руху колони активісти вшановували визначних діячів української історії та клали квіти біля меморіальних таблиць Є. Коновальця, Р. Шухевича, до пам’ятника М. Вербицькому, пам’ятника Жертв комуністичних злочинів на пл. М.Шашкевича, до таблиці жертвам спецслужб тоталітарних режимів, пам’ятника отцю М.Шашкевичу, таблиці патріарху Й.Сліпому, О.Гасину та Р.Дашкевичу.

Опісля, на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку музичні оркестри із усіх районів області спільно виконали Національний Гімн України після чого відбулося загальне громадське віче.