Оголошення

Запрошуємо на міжнародну конференцію Адміністративна юстиція в Польщі та Україні: порівняльні аспекти

11.09.2019 | 17:16

Міжнародна конференція «Адміністративна юстиція в Польщі та в Україні: порівняльні аспекти»
Дата 27 вересня 2019 року з 9.00-15.00 год.
Місце проведення: Дзеркальна Зала Головного корпусу ЛНУ ім. Івана Франка, Львів, вулиця Університетська, 1
 

Читати »

Список студентів Правничого коледжу, рекомендованих до поселення в гуртожитку № 2:

23.08.2019 | 12:02

Список студентів Правничого коледжу, рекомендованих до поселення в гуртожитку № 2:
Гамаровський Андрій Русланович
Гонтарук Євгенія Русланівна
Деркач Олексій Ігоровича
Каминецька Олена Михайлівна
Колачук Христина Михайлівна
Мандзюк Назарій Миколайович
Мартищук Руслан Васильович
Мельник Ростислав Андрійович
Мешковський Олексій Іванович
Микитин Назар Олегович
Сівчук Артур Андрійович
Стеценко Владислав Ярославович
Стеців Тетяна Андріївна
Ярмолюк Денис Вікторович

Поселення у гуртожиток відбуватиметься 30 серпня 2019 р. з 14:00 до 18:00 за адресою вул. Медової Печери, 39 а (гуртожиток № 2)❗️
За детальною інформацією звертайтесь за номером:
0937335337, Марія Трач – Голова профбюро студентів Правничого коледжу.

❗Обов’язково мати з собою:
✔Суму для оплати за...

Читати »

СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «Західно-Українська Народна Республіка: до 100-річчя проголошення»

30.10.2018 | 14:15

31 жовтня 2018 р. в аудиторії 409
(зал засідань) юридичного факультету відбудеться
студентська наукова конференція
 
  «Західно-Українська Народна Республіка:
до 100-річчя проголошення»
 
Участь у конференції приймають студенти юридичного факультету, історичного факультету та Правничого коледжу Львівського національного університету
імені Івана Франка
 
ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

Читати »

Список студентів Правничого коледжу, рекомендованих до поселення в гуртожитку № 2

23.08.2018 | 09:59

1. Мухаровська Катерина Валеріївна
2. Приходько Вікторія Вікторівна
3. Приходько Віта Вікторівна
4. Вітушинський Назар Олегович
5. Медведська Дарія Володимирівна
6. Сало Вікторія Іванівна
7. Галик Назар Іванович
8. Бойчук Вікторія Вікторівна
9. Янчинська Тетяна Русланівна
10. Гаран Любов Володимирівна
11. Бондар Андрій Ігорович
12. Груба Олександра Сергіївна
13. Гудим Валерія Юріївна
14. Сковрунська Ганна Миколаївна
15. Августенюк Богдан Андрійович
16. Фіцай Дарина Василівна
17. Пиринець Ірина Сергіївна
18. Шминдра Уляна Павлівна
19. Петрушка Ірина Сергіївна
20. Болюк Владислав Романович Читати »