Профорієнтаційні зустрічі з випускниками шкіл з нагоди початку вступної кампанії

В рамках профорієнтаційної роботи суденти Правничого коледжу  відвідали школи в яких навчались і провели цікаві змістовні зустрічі  з учнями 11 класів.

Майбутнім абітурієнтам була надана вичерпна інформація про навчання в Правничому коледжі, галузі працевлаштування випускників, правила вступу , перелік дисциплін зовнішнього незалежного оцінювання, особливості організації навчального процесу.

Старшокласники з цікавістю слухали інформацію про коледж і ставили питання щодо умов вступу, проживання та студентського дозвілля .

На завершення учні подякували за гарну зустріч та висловили побажання про продовження таких заходів на майбутнє. В свою чергу студенти розмістили інформаційні буклети з відповідними контактами на дошках оголошень у школах.

Підсумком проведеної роботи стала зацікавленість директорів шкіл та старшокласників у проведенні профорієнтаційних заходів, які спрямовані на активізацію діяльності та підвищення якості навчання для майбутніх

Список шкіл в яких студенти І-ІІ курсу  розмістили інформацію щодо вступу в Правничий коледж та провели профорієнтаційні бесіди з випускниками