Інформативні курси з основ правознавства «Молоді правники»

З метою надання профорієнтаційної підтримки учням у процесі вибору профілю навчання та сфери майбутньої професійної діяльності в Правничому коледжі планується розпочати роботу інформативних курсів з основ правознавства «Молоді правники». Навчальні заняття будуть проводитись викладачами Правничого коледжу та юридичного факультету у формі лекцій з викладенням теоретичного матеріалу та обговоренням питань юридичної практики.

Програма даних курсів спрямована на проведення навчальних занять за напрямками:

• Історія заснування та діяльності Львіського національного університету імені Івана Франка. Особливості навчального процесу у Правничому коледжі та Юридичному факультеті Львіського національного університету імені Івана Франка.
  • Основи теорії держави та права.
  • Загальна характеристика конституційного права України.
  • Адміністративне право України
  • Система правоохоронних органів та правосуддя в Україні.
  • Трудове право України: основоположні права та трудові гарантії працівників.
  • Основи кримінального права України: поняття злочину, особливості кримінальної відповідальності.
  • Основи цивільного права України.
  • Сімейне право України: сім’я, шлюб, права й обов’язки подружжя, батьків та дітей.

В результаті проведених курсів заплановано провести інформативну роботу з Основ правознавства, ознайомити  з умовами вступу в Правничий коледж , організацією навчального процесу та технологіями тестування.

Програма інформативних  курсів

Зразок заяви  та анкета