Персонал

Дирекція

директор, кандидат наукЦІКАЛО Володимир Ігоровичдиректор, кандидат наук
заступник директораОГРЕНДА Назар Ігоровичзаступник директора

Секретаріат дирекції

методист ДОМАНСЬКА Наталія Орестівнаметодист
інспекторБАРСУЧЕНКО Раїса Миколаївнаінспектор
секретарПАВЛЮК Мар'яна Григорівнасекретар

Циклова (предметна) комісія з професійно-орієнтованихних дисциплін

(сумісник), кандидат наукАНДРУСЯК Тарас Григорович (сумісник), кандидат наук
доцент, кандидат наукБЕК Юліан Богуславовичдоцент, кандидат наук
доцент, кандидат наукЛЕПЕХ Світлана Михайлівнадоцент, кандидат наук
доцент (сумісник), кандидат наукЦІКАЛО Володимир Ігоровичдоцент (сумісник), кандидат наук
викладач, кандидат наукГУДЗ Богдан Даниловичвикладач, кандидат наук
викладачКОГУТ Валентина Миколаївнавикладач
викладачКОРОВЯК Богдан Едуардовичвикладач
викладачКОСАНЯК Володимир Ярославовичвикладач
викладачЛЕВКОВИЧ Володимир Володимировичвикладач
викладачЛЯЛЮК Євген Дмитровичвикладач
викладачМЕЛЬНИК Андрій Володимировичвикладач
викладач (сумісник)ОГРЕНДА Назар Ігоровичвикладач (сумісник)
викладачПИСАР Уляна Степанівнавикладач
викладачСТАНЬКО Тарас Романовичвикладач
викладач (сумісник)СУХОВЕРСЬКА Зеновія Зіновіївнавикладач (сумісник)

Циклова (предметна) комісія з гуманітарних та соціально-економічних дисциплін

професор, доктор наукЯРЕМКО Зеновій Михайловичпрофесор, доктор наук
доцент, кандидат наукКУХАР Валентина Миколаївнадоцент, кандидат наук
доцент, кандидат наукСТАСИШИН Андрій Васильовичдоцент, кандидат наук
викладачБЕНЦАК Любов Іванівнавикладач
викладачКРОНШТАЛЬ Галина Степанівнавикладач
викладачКРУГЛЯКОВА Віра Володимирівнавикладач
викладачКУПЕЦЬКА Олена Ігорівнавикладач
викладачЛИСАК Надія Василівнавикладач
викладачНІКОЛАЙЧУК Григорій Анатолійовичвикладач
викладач, кандидат наукРАВЛІНКО Зоряна Петрівнавикладач, кандидат наук
викладачРЕВАК Надія Григорівнавикладач
викладач (сумісник)СЕНИК Віталій Анатолійовичвикладач (сумісник)
викладачТУВАКОВ Араз Миколайовичвикладач

Циклова (предметна) комісія з фундаментальних дисциплін

доцент, кандидат наукАНДРУСЯК Тарас Григоровичдоцент, кандидат наук
доцент, кандидат наукГУЗЕЛА Михайло Васильовичдоцент, кандидат наук
доцент, кандидат наукКОВАЛЬ Андрій Федоровичдоцент, кандидат наук
викладач, кандидат наукБРИЙОВСЬКА Ірина Богданівнавикладач, кандидат наук
викладач, кандидат наукЄЗЕРСЬКИЙ Руслан Богдановичвикладач, кандидат наук
викладачНОВОСЯДЛО Ірина Юріївнавикладач
викладачРЕВЕР Олександра Юріївнавикладач
викладач, кандидат наукСИРКО Мар'яна Василівнавикладач, кандидат наук
викладач, кандидат наукФЕДИК Сергій Євгеновичвикладач, кандидат наук
викладач, кандидат наукХОМЮК Наталія Сергіївнавикладач, кандидат наук

Відділення денного та заочного навчання

завідувачЯРЕМКІВ Галина Данилівназавідувач

Лабораторія національно-патріотичного виховання

Лабораторія практичного права

завідувачМЕДВІДЬ Василь Осиповичзавідувач

Навчальна лабораторія" Комп’ютерний клас"