10.05.2016 | 15:04

28-29 квітня 2016 року в Національному університеті “Одеська юридична академія” відбулась XI Міжнародна науково-практична конференція«СУЧАСНА ЦИВІЛІСТИКА» , де взяли участь наші студентки 2 курсу Віськера Оля та Крупняк Маріанна. Їхні доповіді на такі теми: “Проблеми правового регулювання договору найму житла для зайняття незалежною професійною діяльністю” та ” Похідні способи набуття права приватної власності фізичної особи” були відзначені як кращі на даній конференції. Вітаємо наших молодих науковців і бажаємо їм подальших творчих успіхів.

СУЧЦИВ

КОНФ55  КРУ;ГЛстіл