27 травня в Актовій залі Університету відбулась Урочиста академія до 100-річчя від дня смерті Івана Франка, у якій взяли участь студенти та викладачі Правничого коледжу.

27.05.2016 | 17:36

27 травня в Актовій залі Університету відбулась Урочиста академія до 100-річчя від дня смерті Івана Франка, у якій взяли участь студенти та  викладачі Правничого коледжу. Зі вступним словом виступив Роланд Тарасович Франко – онук Каменяра. Декан філологічного факультету, доктор філологічних наук Святослав Пилипчук виголосив доповідь на тему «Франкові оскарження «темного царства»: Lux in tenebris?».  Наші студенти мали чудову нагоду слухати твори Івана Яковича у неперевершеному виконанні викладачів та студентів факультету культури і мистецтв, а також відвідали Виставку художніх робіт Тараса Франка.

франко1 Франко2 Франко3 Франко4 Франко 5