25.03.2017 року відбувся День відкритих дверей у Правничому коледжі

27.03.2017 | 11:08
Відповідно до плану проведення заходів Львівського національного університету імені Івана Франка 25.03.2017 року відбувся День відкритих дверей у Правничому коледжі, за адресою вул. Дорошенка, 33, аудиторія 402.
До навчального корпусу Правничого коледжу завітали абітурієнти та їхні батьки, які мали змогу отримати вичерпну інформацію стосовно вступу та профорієнтаційних курсів, а також ознайомитись з переліком дисциплін, які викладаються відповідно до навчального плану та матеріально-технічною базою Правничого коледжу.
Відвідувачі мали змогу прогулятися коридорами та оглянути аудиторії .
Щиро віримо, що надана інформація допоможе майбутнім вступникам у їхньому непростому виборі та чекаємо на нових студентів у стінах Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка.