24 травня у Центрі культури і дозвілля студенти Правничого коледжу долучилися до перегляду історичного докуменального фільму “Українська революція”.

24.05.2016 | 15:00

24 травня у Центрі культури і дозвілля студенти Правничого коледжу долучилися до перегляду історичного докуменального фільму “Українська революція” за спогадами генерал-хорунжого армії Української Народної Республіки Всеволода Петріва. Вони також мали змогу поспілкуватись з виконавчим продюсером фільму, колишнім мешканцем окупованого Криму, заступником командира батальйону «Айдар»Тимуром Баротовим. Ця стрічка засвідчує, що історія майже 100-річної давнини і сучасні події на сході України нічим не відрізняються. Українці продовжують боротись із одним і тим самим ворогом, з тими самими імперськими ідеями, воюють під жовто-блакитним стягом. Як і тоді, так і зараз окупант переважає своєю чисельністю та озброєнням, але добровольці стають на захист своєї держави.

фільмр1 фільмрр2 філмр3 Фільмрев6