18 травня в Правничому коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка відзначили День вишиванки.

18 травня в Правничому коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка відзначили День вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді . Українська вишиванка – це не лише традиційний елемент одягу, це дещо більше – сакральне, особисте і глибоке. Це – споконвічні традиції українського народу, наша культура та історія. А ще – це потужна українська енергетика та національний оберіг, який об’єднує тих, хто всім серцем і душею вболіває за Україну.
У цей день в коледжі можна було побачити безліч варіацій національної сорочки, орнаменти на вишиванках подивували широким розмаїттям як традиційних робіт так і їх сучасних інтерпретацій.
Також студенти долучилися до створення живого герба України, що відбувалося на території Правничого коледжу.

Одягнімо, друже, вишиванки –
Наш чарівний український стрій.
Не для когось, не для забаганки,
А для себе, вірний друже мій !