Студенти Правничого коледжу відвідали Господарський суд Львівської області, а також взяли участь в круглому столі на тему: «Актуальні питання проекту Господарського процесуального кодексу України»

15.04.2016 | 15:51

15 квітня 2016 року студенти Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка відвідали Господарський суд Львівської області, а також взяли участь в круглому столі на тему: «Актуальні питання проекту Господарського процесуального кодексу України» разом з д.ю.н., професором, завідувачем кафедри цивільного права та процесу Львівського національного університету імені Івана Франка Володимиром Михайловичем Коссаком, доцентом кафедри цивільного права та процесу юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Юрієм Миколаєвичем Юркевичем   та доцентом, директором  Правничого коледжу Володимиром Ігоровичем Цікалом.

КС! КС5