Студенти Правничого коледжу долучились до вшанування героїв Листопадового чину

Університетська спільнота на чолі з Ректором традиційною пішою ходою 1 листопада 2017 року відзначила 99 річницю Листопадового чину й утворення ЗУНР до якої долучились студенти Правничого коледжу.
Академічна спільнота Університету, духовенство, представники влади та громадськості взяли участь у панахиді та вічі на Меморіалі Українських Січових Стрільців і воїнів Української Галицької Армії на Янівському кладовищі.
Ректор Львівського університету, професор Володимир Мельник, звертаючись до учасників віча, наголосив, що відзначення Листопадового повстання у Львові органічно увійшло до календаря національної пам’яті і стало невід’ємним елементом патріотичної традиції кожного мешканця Львова.

«Ще одним урок тогочасного повстання є розуміння того, що лише одне питання є по-справжньому важливим і визначальним для усіх політичних процесів – це соборність України. А відтак, усі вчинки і дії повинні бути орієнтованими на те, щоб Україна була незалежною і єдиною державою», – наголосив Володимир Мельник, окреслюючи значення подій 1 листопада 1918 року для нинішнього часу.

Міський голова Львова Андрій Садовий подякував керівництву Університету за традицію вшанування героїв Листопадового чину й наголосив, що 99 років тому молодь віддала свої життя за те, аби Україна відбулася, а тому подвиг героїв Листопадового чину є прикладом любові до держави для кожного українця.