У Правничому коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся конкурс краси, чарівності й мужності «Міс та Містер Правничий коледж 2018».

29.10.2018 | 13:43

24 жовтня в Правничому коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся конкурс краси, чарівності й мужності «Міс та Містер Правничий коледж 2018».
У конкурсі взяли участь 16 найталановитіших, найчарівніших, найсильніших дівчат та хлопців коледжу. Учасники показали себе не лише чарівними, талановитими, щирими, розумними, але й відповідальними. Дівчата та юнаки змагалися в конкурсах «Відео -візитка», «Дефіле в ретро стилі», «Ерудит», «Дефіле у весільних платтях», «Вона сказала мені так», «Дефіле у офіційному стилі» та «Вальс».
Поки претендентки на головну корону готувалися до наступних виходів, глядачів розважали команда гумору – ФіЛюр (збірна юридичного та філологічного факультетів)
Завершився вечір оголошенням довгоочікуваних результатів. А вони такі:
Міс Елегантність –Адамчук Вікторія;
Містер Елегантність–Гаврилюк Захар;
Міс Чарівність – Фіцай Дарина;
Містер Харизматичність – Галик Назар;
Міс Феєричність та Міс Оригінальність–Грицан Катерина;
Містер Феєричність – Василина Роман;
Містер Оригінальність – Павлусик Ігор;
Міс Стиль – Давид Олеся;
Містер Стиль –Николин Андрій;
Міс Ерудит –Дахнович Валерія;
Містер Ерудит –Скоропад Степан;
Міс Глядацьких Симпатій – Кривоніс Юлія;
Віце-міс – Бойчук Вікторія;
Містер Глядацьких Симпатій та Віце-містер – Мазяр Назар;
Міс Правничий коледж – Солдат Христина;
Містер Правничий коледж – Кожан Тарас!
Ми вітаємо усіх дівчат та хлопців, які брали участь в цьому чудовому конкурсі, бажаємо нових перемог і досягнень!