28.09.2018 | 13:52

В Правничому коледжі Львівського національного університету Івана Франка відбулась презентація Elsa Lviv — локальної групи міжнародної незалежної організації, що об’єднує студентів, які вивчають право, і молодих юристів, які зацікавлені в науковому та особистому вдосконаленні.
У рамках заходу присутні змогли ознайомитись з історією Європейської асоціації студентів права та її львівської локальної групи, структурою ,основними напрямками діяльності організації, правилами вступу та членства в Elsa, а також дізнались про можливість міжнародних стажувань для членів організації.
Довідково. Elsa (The European Law Students’ Association) — Європейська асоціація студентів, які вивчають право, заснована у 1981 році студентами-юристами, яка надає своїм членам платформу для розвитку навичок, здобуття нових знань і спілкування зі студентами, які вивчають право, та юристами з усієї Європи.